Na de ALV waarin zowel onze leden als de leden van GroenLinks in onze gemeente groen licht gaven om een lokale progressieve partij op te richten is er achter de schermen hard gewerkt. Met als resultaat dat vandaag, 12 april, bij de notaris in Nootdorp het oprichtings- bestuur bestaande uit Saskia Kleewein (PvdA), Francine van der Jagt (GL), Petra Graafland (GL) en Jan-Willem Maas (PvdA) hun handtekening hebben gezet en de nieuwe politieke vereniging een feit is.

Vanaf 13 april kunnen de leden van GroenLinks en de PvdA lid worden van Progressief  Pijnacker-Nootdorp. Ook andere geïnteresseerde inwoners van onze gemeente zijn dan van harte welkom.

De komende tijd wordt verder gewerkt aan de benodigde zaken om volgend jaar onze eerste deelname aan de gemeenteraadsverkiezingen succesvol te laten verlopen.  De eerstvolgende belangrijke datum is 17 mei, dan organiseren mij de eerste algemene ledenvergadering.  Hou deze datum dus vrij, een definitieve uitnodiging volgt.
­